Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Фільтр


Блог

Підлогові поліуретанові плінтуси

плінтус підлоговий поліуретан

.

Важливий завершальний етап ремонту - установка оздоблювальних матеріалів і плінтусів. Підлоговий поліуретановий плінтус призначений для приховування зазорів між стіною і підлогою і декоративного оформлення країв підлогових покриттів. Також під плінтусами зручно маскувати технічні дроти. При виборі плінтусів слід враховувати стиль інтер'єру будинку, відтінок стіни і підлоги, а також текстуру облицювальних матеріалів. Останнім часом найбільшою популярністю користуються плінтуси з дюрополімеру або поліуретану. Сучасний високотехнологічний матеріал відмінно зарекомендував себе під час ремонту і став кращою альтернативою гіпсових виробів.

 

Переваги підлогового поліуретанового плінтуса

 

В якому б стилі не оформлені ваші апартаменти, в будь-якому випадку будуть потрібні підлогові плінтуси. Дана деталь дозволяє ремонту виглядати завершеним, а кімнаті акуратною.

Виділимо ключові переваги плінтусів з дюрополімеру:

  •   Легка вага. Елементи декору легко встановлювати, в ході експлуатації плінтуса не вимагають складного догляду;
  •   Екологічний склад;
  •   Широка різноманітність декорів та розмірів. Вибирайте широкі підлогові поліуретанові плінтуси для просторих приміщень, і вироби стандартних розмірів для компактних квартир;
  •   Можливість забарвити плінтуса в будь-який колір, нанести малюнок під дерево або плитку;
  •   Купити підлоговий гнучкий плінтус. Такі матеріали дуже легко монтувати в приміщеннях закругленою форми, там, де є колони або просто нерівні стіни.
  •   Ударопрочність і цілісність. Вироби зберігають свої розміри і форму протягом усього терміну експлуатації;
  •   Вологостійкість. Плінтус з дюрополімеру переживе навіть потоп, його можна мити під час вологого прибирання, покривати фарбами на водній основі.

.

плінтус підлоговий поліуретановий

Відмітна особливість підлогових плінтусів з поліуретану - точність форм і розмірів. Вибираючи широкий поліуретановий плінтус або вузький, не варто турбуватися про те, що їх доведеться підрізати або підганяти під потрібний розмір. Для монтажу плінтусів вибирайте спеціалізований клей і інші супутні товари в інтернет-магазині «Всё на пол».

 

Де купити підлоговий плінтус гнучкий в Україні?

 

Для приміщень нестандартних форм з напівкруглими стінами або арками може знадобитися плінтус з гнучких матеріалів. У нас в асортименті представлені гнучкі плінтуси від провідних європейських виробників!

У нас ви можете вигідно купити плінтус з дюрополімеру від Orac або NMC.

на сторінку