Клей паркетний - Uzin MK 80 S Переглянути більше

Клей паркетний - Uzin MK 80

Уцін MK 80С придатний для музичного, пластинчастого паркету з високими краями і 22-х мм штучного паркету з низькою або середнім ступенем набухання (не годиться для бука), а також для 2-х шарового готового паркету до 70 х 500 мм.

Детальніше

Новий

  • 16

4 777,40 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Матеріал 1 - компонентний
Вага (кг) 16
Призначення Під паркет

Дисперсійний клей для паркету

застосування:

Уцін MK 80С придатний для музичного, пластинчастого паркету з високими краями і 22-х мм штучного паркету з низькою або середнім ступенем набухання (не годиться для бука), а також для 2-х шарового готового паркету до 70 х 500 мм. Придатний на рівних, всмоктують цементних стяжках, прошпаклювати підставах, а також ДСП V 100. Зазвичай використовується для приклеювання фанери до основи.

Придатний для підлог з водним підігрівом.

Подальші рекомендації щодо застосування клеїв:

UZIN-MK 80 S: Дисперсійний клей, придатний в т.ч. для 22-х мм штучного паркету і 2-х шарового готового паркету. UZIN-MK 73 / UZIN-MK 77: клей на основі розчинника зі штучної смоли для всіх видів деревини, в т.ч. і для бука; в т.ч. на непрошпаклеванних ангідрітних рідких стяжках і стяжках з литого асфальту. UZIN-MK 92 S: 2-х комп. поліуретановий клей для всіх видів паркету і підстав, в т.ч. і для бука, 10-мм масивного паркету, дощатої і довгомірного паркету, дерев'яної бруківки RE і ламінат-полів, в т.ч. для укладання паркету на ізоляційні матеріали UZIN. UZIN-MK 95: 1-комп. поліуретановий клей, сфера застосування така ж, як і у UZIN-MK 92 S, крім стяжок з литого асфальту.

Переваги / Властивості матеріалу:

Готовий до вживання паркетний клей на водній основі з хорошими робочими якостями і розширеними повноваженнями застосування. Основа сполучного: модифікований сополімер полівінілацетату.

GISCODE D 1 / без розчинників
дуже бідний на емісію
з нейтральним запахом
з дуже хорошою стійкістю клейових рифів
з тривалим часом укладання
з хорошою заповнює здатністю
твердопластічно деформується
велика міцність на зрушення

Технічні дані:

Вид упаковки: пластмасове відро
Розфасовка: UZIN MK 80 S: 17 кг
Гарант. термін зберігання: см. «До уваги»
Колір: світло-бежевий / темно-бежевий
Щільність: 1,28 кг / л
Клас небезпеки по VbF: немає
Маркування GefStoffV: немає
Температура обробки: від + .15º до + .25ºС
Витрата: 600-1000 г / м2
Час підсихання: ніякого
Час укладання: макс. 20 хв.*
Готовність до навантаження: через 2 - 3 дні *
Шліфування / Покриття лаком: см. «До уваги»

* При 20ºС і нормальних умовах


Підготовка підстави:

Основа повинна бути досить рівною, міцною, без тріщин, сухим, чистим і вільним від речовин, що погіршують схоплювання.
Ангідрітние / кальцієво-сульфатні стяжки повинні бути прошліфовані і очищені пилососом або укладальниками стяжки, або укладальниками покриття.
Підстава перевірити на відповідність діючим нормам і правилам, при відступі - повідомити про відхилення. Для паркетних робіт рекомендується особливо ретельна підготовка підстави.
Непрошпаклеванние цементні стяжки перед укладанням паркету обробити розведеним клеєм - 1 частина клею на 2 частини води і залишити сохнути на 24 години. ДСП - зашліфувати.
Рухливі зони поверхні, так само як залишки старої грунтовки, шпаклювальних мас, клеїв, ретельно очистити, відшліфувати, профрезеровать або продробеструіть. Відсталі частки і пил видалити пилососом.
Нерівні або занадто шорсткі підстави, невбираючі підстави, напр. стяжки з литого асфальту. а також ангідрітние рідкі стяжки прошпаклевать паркетної шпаклювальною масою UZIN-NC 174, товщиною ок. 3 мм.


переробка:

1. Клей перед вживанням розмішати, потім відповідним зубчастим шпателем рівномірно нанести на підставу. Наносити тільки таку кількість клею, яке може бути використано протягом ок.20 хв.

2. Паркетні елементи легким рухом укласти в клейову «постіль» і добре прістучать. Стежити за хорошою смачиваемостью зворотного боку паркетних елементів.

3. Між стіною і паркетом залишити зазор в 10-15 мм за допомогою клинів. По завершенні робіт клини відразу ж видалити.

4. Інструменти відразу ж після використання промити водою. Свіжі клейові забруднення також видаляються водою.


Дані по витраті:

Вид статі / Витрата

Мозаїчна: 800 - 1000 г / м.кв
Паркетна дошка: 800 - 1000 г / м.кв
22-мм штучний: 800 - 1000 г / м.кв
2-х шаровий готовий: 800 - 1000 г / м.кв

До уваги:

Матеріали зберігати в заводській упаковці в помірно прохолодному місці близько 12 місяців. Оберігати від морозу. Розпочаті банки щільно закривати.
Оптимальна температура переробки +18 - + 25 ° С, температура підлоги - вище 15ºС, відносна вологість повітря нижче 75%. Низькі температури і висока вологість повітря подовжують, а високі температури і низька вологість скорочують час укладання, схоплювання і висихання.
Прохід по укладеній поверхні, в залежності від виду паркету, кількості клею і клімату в приміщенні, можливий через 2 - 3 дні, потім, після повного затвердіння клею і акліматизації паркету - шліфування і розтин лаком.
Водовмісні дисперсійні клею годяться не для кожного виду паркету і підстави. Для чутливого до набухання паркету, наприклад великоформатного готового паркету, 10-мм масивного паркету або букового паркету необхідно застосовувати інші паркетні клею UZIN.
Рекомендується враховувати норми і правила: DIN 18356 «Паркетні роботи» / Інструкції об'єднання клейової промисловості «Приклеювання паркету» / Інформацію центрального союзу німецьких будівельників (ZDB) «Еластичні покриття для підлоги, текстильні покриття для підлоги і паркет на підлогових конструкціях з підігрівом» / Технічну інформацію 2 / 1990 по стяжкам і покриттям (ВЕВ) «Пристрій і підготовка поверхонь на ангідрітних рідких стяжках».


Охорона праці і навколишнього середовища:

GISCODE D 1 - без розчинника по TRGS 610.

При роботі з клеєм рекомендується використовувати захисний крем для рук, добре провітрювати приміщення. У затверділому, сухому стані фізіологічно і екологічно нешкідливий.


Усунення відходів:

Залишки продукту по можливості зібрати і використовувати. Не викидати у стоки, в водойми і на землю. Пластмасові ємності без залишків продукту підлягають переробці / упаковка з м'якого вмістом є особливим сміттям, з затверділим - будівельним сміттям / зібрані залишки продукту є особливим сміттям, як незатверділі. так і затверділі.

Ця інформація базується на наших ретельних дослідженнях і досвіді. Різні умови на будівельних об'єктах і способи обробки впливають на укладальні роботи. Їх успіх залежить від вашого професіоналізму, практичного досвіду, а також від ретельного дотримання інструкцій по експлуатації.

Будь ласка, виконуйте вказівки, що містяться в інформації виробників підлогових покриттів. З появою даної інформації про продукт всі попередні вказівки втрачають силу.

Відгуки про Відгуки про "Клей паркетний - Uzin MK 80" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/5



30 інших товарів в цій категорії: