Клей паркетний - Kiilto Flex Silan Переглянути більше

Клей паркетний - Kiilto Flex Silan

Клей на основі МС-полімерів для еластичного приклеювання мозаїчного, штучного паркету, тонкоштучного, щитового паркету і паркетної дошки на підстави з бетону і будівельних плит.

Детальніше

Новий

  • 16.5

6 323,00 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Матеріал МС - полімер
Вага (кг) 16.5
Призначення Під паркет
ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ Клей на основі МС-полімерів для еластичного приклеювання мозаїчного, штучного паркету, тонкоштучного, щитового паркету і паркетної дошки на підстави з бетону і будівельних плит.
ВЛАСТИВОСТІ
  • Готовий до застосування.
  • Еластичний клейовий шов.
  • Не містить ізоціонатів.
  • Не містить води, дерево не розбухає під впливом клею.
  • Застосовується як для прикріплення лакованого, так і нелакованого паркету.
ТЕХНІЧНІ
ДАНІ
Сполучна: SMP- polymer.
Час відкритої витримки: 0 хв. (Мокре приклеювання).
Час для роботи: 30 хв.
Питома вага: 1,65 кг / л.
Шліфування паркету: 1-2 доби.
Морозостійкість: до -10 ° С.
Витрата: 1,7 м2 / л (1,0 кг / м2).
УМОВИ ДЛЯ РОБОТИ Температура основи і приміщення не нижче + 10 ° С
  • відносна вологість повітря - не більше 80%
  • вологість паркету не більше 8%

Існуючі умови, такі як температура приміщення, якість і вологість оброблюваної поверхні значно впливають на процес висихання. Тому цифрові дані наших рекомендацій можна вважати тільки вихідними.

ІНСТРУМЕНТ Зубчастий шпатель для паркету
ПІДГОТОВКА
ПІДСТАВИ
Основа повинна бути сухою, чистою, рівною і міцною. Основою може бути бетон, з затиркою поверхні сталевою фасонною гладилкою, вирівнюючий розчин (високої міцності, наприклад Кестонит Фібер або Кіілто ТопПлан), ДВП, ДСП, фанера.
ІНСТРУКЦІЯ ПРО
ЗАСТОСУВАННЯ
Паркетні підлоги:
Ретельно перемішати клей перед застосуванням. Клей наноситься зубчастим шпателем на обліцьовану поверхню рівним шаром на ділянку, яку можна встигнути покрити паркетом, поки клейова поверхня є свіжою. Паркетні планки притискаються до основи. Після приклеювання перевірити, стукаючи, що паркет всюди прикріплений до поверхні. Між нерухомими конструкціями, як напр. стінами і паркетом, залишити зазор шириною 10-15 мм. Кількість клею повинна бути такою, щоб між паркетом і основою утворювався майже єдиний шар клею, але клей не проступав би між плашками. Свіжі плями клею можна видалити лаковим бензином, а висохлий клей тільки механічно.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНА І ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА Уникати непотрібного контакту шкіри зі свіжим продуктом. Хороша вентиляція повинна бути передбачена на робочому місці. Закрити упаковку відразу після роботи, незатверділий продукт не можна зливати в каналізацію. Невеликі кількості тверднуть під впливом вологості повітря, отвердний продукт можна вивозити на звалище. Берегти від дітей. Детальна інструкція по безпеці вказана в паспорті з техніки безпеки.
УПАКОВКА 10 л (16,5 кг) пластикова банку.
ЗБЕРІГАННЯ Зберігати в сухому прохолодному приміщенні, при температурі не нижче + 1 ° С, у щільно закритій оригінальній упаковці, оберігаючи від впливу прямих сонячних променів. Наші рекомендації грунтуються на проведених нами випробуваннях і накопичений досвід. Ми, однак, не можемо впливати на місцеві умови або на якість робіт з використанням продукту і, отже, не можемо брати їх на свою відповідальність.

Відгуки про Відгуки про "Клей паркетний - Kiilto Flex Silan" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: