Масло Osmo з твердим воском з антиковзаючим ефектом HARTWACHS-ÖL ANTI-RUTSCH, 2,5л

Професійне, прозоре покриття для всіх типів дерев'яних підлог (масивної дошки, паркетної дошки, паркету і ОСП-плит) - згідно DIN 18356. Легке в догляді, відрізняється твердістю і зносостійкістю, а також антиковзаючими властивостями. Osmo-масла створені на основі натуральних рослинних масел і воску. Залишають пори деревини відкритими, не тріскаються, не лущаться, не відшаровуються.

Детальніше

Новий

5 460,00 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Країна виробник Німеччина
Бренд Osmo
Обсяг (л) 0.5 или 2.5
Колір Безбарвний

Даний продукт виробляється в двох різних варіантах:

3088 Масло з твердим воском з антиковзаючим ефектом Hartwachs-Öl Anti-Rutsch: відрізняється бархатистою, гладкою, але одночасно не слизькою поверхнею. Стійкість до ковзання - клас R9.

3089 Масло з твердим воском з антиковзаючим ефектом Екстра Hartwachs-Öl Anti-Rutsch Extra: відрізняється екстремально сильним антиковзаючим ефектом. Спеціальні присадки надають висохлому покриттю структуру, яка дозволяє досягти стійкості до ковзання - клас R11.

Нанести масло за допомогою плоскої кисті з натуральним ворсом (наприклад, Osmo-кисті 100 мм), щітки для підлоги з густим ворсом (наприклад, Osmo-щітки для підлоги 220 мм) або звичайною щіточною машиною. Osmo-масла з твердим воском з антиковзаючим ефектом Hartwachs-Öl Anti-Rutsch готові до застосування! Hе розбавляти! Ретельно розмішати перед початком використання! Нанести масло тонким шаром за допомогою плоскої кисті з жорсткою щетиною і рівномірно розподілити по поверхні. Залишити висихати при хорошій вентиляції на 8-10 годин. Аналогічним способом нанести другий шар. Залишити висихати при хорошій вентиляції на 8-10 годин. При нанесенні масла за допомогою щіткової машини зверніть увагу на рекомендації виробника. Додаткова обробка поверхні не потрібна.

Відгуки про Відгуки про "Масло Osmo з твердим воском з антиковзаючим ефектом HARTWACHS-ÖL ANTI-RUTSCH, 2,5л" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: