Mapei Україна Київ

mapei

Будівельна лінія MAPEI включає в себе двадцять груп матеріалів різного призначення. Це будівництво від «А» до «Я» з використанням системних матеріалів.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ПІДСТАВ І стяжок.
• Швидкі стяжки з Mapecem і Topcem, що володіють високими характеристиками міцності і коротким терміном висихання.
• Добавка в розчини Planicrete, що надає подвійні міцності і адгезивні властивості.
• Добавки-суперпластифікатори в бетон: Dynamon, Mapefluid, Mapequick Floor.

ВИРІВНЮВАННЯ стяжок І СТАРИХ підлогових покриттів
Самовирівнювальні склади Ultraplan (від 1 до 30 мм) і Ultratop (до 40 мм), Fiberplan для будь-яких дерев'яних покриттів. Для локального вирівнювання застосовуються спеціальні склади з добавками Latex Plus для поліпшення властивостей розчинів.

ВІДНОВЛЕННЯ БЕТОНУ спеціальних розчинів зі КОНТРОЛЬОВАНОЇ усадки.
Антикорозійні розчини Mapefer і Mapefer 1K захищають арматуру і покращують адгезію при укладанні матеріалу з групи Mapegraut, обраного в залежності від виду виконуваного ремонту і способу нанесення: штукатурний, заливний, торкретіруемий. Ремонт шляхом ін'єкції - «Stabilcem».

ВИРІВНЮВАННЯ бетонних ПОВЕРХОНЬ.
Вирівнювання шляхом нанесення тонкого шару одне і двокомпонентними матеріалами «Planitop», «Monofinish» і «Mapefinish» для подальшої обробки або фарбування поверхні.

РЕМОНТ розтріскаються БЕТОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАЛИВКИ АБО ін'єкції.
Структурний склеювання епоксидними складами потрісканій бетону горизонтальних і вертикальних поверхонь заливкою «Eporip» і ін'цірованіем «Epojet», а також «Adesilex PG», заповнення пустот поліуретановими матеріалами «Foamjet» і цементними «Stabilcem» дозволяє відновити і продовжити довговічність конструкції і об'єкта.

З'ЄДНАННЯ ТРУБ ІЗ ПВХ.
З'єднання шляхом склеювання «Adesilex T» звичайних і високонапірних труб, сифонів дозволяє в лічені секунди забезпечити герметичність і довговічність використання.

УКЛАДАННЯ І ВИРІВНЮВАННЯ керамзитобетону і калібрований КЕРАМИЧЕСКИХ БЛОКІВ.
Нова технологія укладання шляхом приклеювання на «Adesilex P4» забезпечує швидкість укладання, безусадочность і високу адгезію.
Занурення укладається матеріалу в ємність з адгезивом, а не нанесення кельмою на укладається підстава дозволяє зменшити витрату матеріалу. Вирівнювання і приклеювання ідеально білим складом «Porocol», як всередині, так і зовні.

Гідроізоляція.
Еластична гідроізоляція на цементній основі «Mapelastic» і «Mapelastic Smart», підходить для внутрішніх і зовнішніх басейнів і аквапарків. Будь-яких розмірів резервуарів питної та технічної води, є незамінними матеріалами при виконанні будь-яких гідроізоляційних робіт з подальшим укладанням плитки і каменю. Тільки для внутрішніх робіт вже готовий пастоподібний склад «Mapegum WPS», укладається на будь-які поверхні, в тому числі на гіпсокартон. Простіші завдання можна вирішити за допомогою жорсткого однокомпонентного складу «Idrosilex Pronto».
Матеріали на епоксидної основі «Biblock» і «Triblock» застосовні для нанесення на вологі підстави. «Mapegum EPX» - епоксидна кислотостійка гідроізоляція для харчової та хімічної промисловості.
Гідроізоляція на бітумної основі «Isamite» і «Plastimul» для бетонних і металевих конструкцій і споруд, заглиблюють в грунт або покрівлі. Гідропломба «Lamposilex» для зупинки активних протікань і повної гідроізоляції точкових виходів води. Гідроізоляція холодних швів на етапі заливки бетону профілем «Idrostop» і наявних швів стрічкою «Mapeband»

Анкерного кріплення.
Високоточна анкеровка промислового обладнання і конструкцій шляхом заливання «Mapefil» - високотекучий склад з високим ступенем розширення. Звичайна анкеровка швидковисихаючим матеріалом «Lampocem»

РЕСТАВРАЦІЙНА ЛІНІЯ MAPEI для консолідації стіновий кладки і зневоднення. Група матеріалів «Mape-Antique» включає в себе матеріали для ін'єкції стін старовинних будівель, різні склади для штукатурки на основі спеціальних гідравлічних в'яжучих пуццоланової реакції, штукатурки для реставрації стіновий кладки з властивостями осушувальних розчинів.

ЗАХИСТ БЕТОНУ, ШТУКАТУРКИ І КАМ'ЯНОЇ КЛАДКИ.
Гідрофобізатор «Antipluviol S» захищає поверхню від проникнення вологи з навколишнього середовища і наступних руйнувань або виходів солей ( «висолів»), але при цьому дає можливість виходу залишкової вологи з підстави. «Antipluviol» - склад на силіконовій основі для захисту поверхонь. Захисний, еластичний і ремонтний склад «Elastocolor» має колірну гамму і наноситься як звичайні фасадні фарби. Матеріали: «Silexcolor» і «Silancolor» є фінішними покриттями, що додають поверхні водовідштовхувальні властивості зі збереженням повітропроникності для попередніх шарів. Вибір кольору і фактури підкреслює архітектуру і надає естетичний вигляд. Епоксидні склади «Mapecoat» захищають поверхню від різного роду кислотних впливів для будь-якої хімічної промисловості. Для металевих конструкцій, заглиблюють в грунт, з передбачуваним агресивним воздействіем- «Duresil EB»

ЗАХИСТ стін від несанкціонованого написів.
Спеціальні склади, що дозволяють запобігти або видалити малюнки і написи фарбами різного роду - «WallGard Graffiti»

Епоксидні ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ.
Епоксидні системи включають в себе можливість нанесення, як на мокрі, так і звичайні бетонні поверхні, вибір матеріалів: «Mapecoat» або «Mapefloor» в залежності від навантажень і необхідної товщини нанесення, а також способу укладання.

ЗОВНІШНЯ герметизації І гідроізоляція швів.
Заповнення швів силіконовим герметиком «MapesilAC», що має колірну гамму 26 кольорів і стійкість до цвілі із зсувом до 20% від початкового розміру. «Mapesil LM» та «Mapesil Z» доповнюють цю групу і мають свої специфічні властивості. Акриловий герметик «MapeflexAC4» застосовується для еластичного ущільнення між конструктивними елементами в будівництві. Герметики на поліуретановій основі: «Mapeflex PU21; PU30; PB25; PB27 для закладення вертикальних і горизонтальних швів доріг, аеродромів, бетонних підлог і споруд. Стійкі до нафтопродуктів і вуглеводнів. Наносяться різними способами.

ДОБАВКИ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОЗЧИНІВ.
Отримати підвищену адгезію до основи і збільшити міцність цементного розчину можливо шляхом додавання «Planicrete». Забезпечує водонепроникність штукатурки або стяжки добавка «Idrosilex». Для укладання розчинів і бетонів в зимову пору року при -10C застосовується безхлоридною добавка «Antigelo S».

ОПАЛУБОЧНІ СМАЗКИ І СКЛАДИ для витримування ПОВЕРХОНЬ.
«DMA1000» -склад на основі емульгованих олії для дерев'яних опалубок. «DMA 2000» - склад на основі синтетичних масел. Призначений для будь-якого типу опалубок і пропарювання. Застосуємо при використанні білого цементу. «DMA 3000» - склад на основі мінеральних масел, що містить інгібітори корозії і призначений для будь-яких типів опалубок. Захисний водоемульсійні склад для бетону "MapecureE». Утворює на поверхні водонепроникну плівку, перешкоджаючи швидкому випаровуванню води під впливом сонця і вітру.

СТРУКТУРНЕ АРМУВАННЯ БЕТОНУ смужки і ТКАНИНАМИ з вуглецевої волкна.
Необхідність в посиленні будівельних конструкцій шляхом приклеювання елементів зовнішнього армування з високоміцних і високомодульних матеріалів з'являється в наступних основних випадках:
- пошкодження будівельної конструкції, яке призвело до зниження її несучої здатності, жорсткості і тріщиностійкості,
- зміна умов експлуатації, що виражається, перш за все, в зміні величини, характеру і розташування навантажень,
- зміна розрахункової схеми конструкції,
- необхідність підвищити надійність і довговічність конструкції.
Для забезпечення ефективного посилення технологія укладання повинне відбуватись строго у відповідності з технічними умовами:
- монтаж елементів зовнішнього армування на конструкції з допустимою вологістю,
- можливість надійної приклейки до будь-яких будівельних матеріалів, яка забезпечує передачу зусиль зі будівельної конструкції на елемент зовнішнього армування,
- механічні властивості матеріалів, що застосовуються при посиленні стабільні в часі відповідно до технічної картою на матеріал. Це відноситься як до монтажного клею, так і до елементу армування,
Зазначеним вище вимогам цілком відповідають елементи зовнішнього армування з високоміцних і високомодульних штучних волокон: «Carboplate» - являє собою серію тягнених смужок з вуглецевого волокна попередньо просочених епоксидною смолою з модулем пружності і
одне, двох і чотирьох спрямовані тканини з вуглецевого волокна «MapeWrapC» з повною системою епоксидних матеріалів для кріплення.
Найбільшого поширення набули вуглецеві волокна, що мають найкраще на сьогоднішній день співвідношення ціна / якість.
Дана технологія є зараз найсучаснішим і «дбайливим» методом відновлення та підвищення експлуатаційних характеристик будівельних конструкцій.

ПОСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ.
Часто потрібно забезпечити надійну експлуатацію унікальних, дорогих, історично значущих конструкцій, демонтаж і заміна яких значно дорожче ремонту або неможлива взагалі. Це, перш за все, відноситься до транспортних, гідротехнічних споруд, пам'ятників архітектури. Посилення рядових конструкцій із застосуванням технології зовнішнього армування повинно бути обгрунтовано економічно.
Історично, застосування технології зовнішнього армування в нашій країні пов'язано саме з залізобетонними конструкціями мостів. Вперше в Росії були посилені елементами з вуглеволокна і практично одночасно естакада, що входить до складу третього транспортного кільця Москви. Для посилення залізобетонних конструкцій застосовуються елементи у вигляді стрічок «Carboplate» і полотен «MapeWrap». Механічні характеристики елементів зовнішнього армування варіюються в наступних межах: Е = 165000 - 30000 МПа, R = 1700 - 3500 МПа.
При підсиленні залізобетонних конструкцій із застосуванням стрічок необхідно вирішити проблему анкерування стрічки на конструкції, що призводить до необхідності влаштування заставних деталей - сталевих або з углехолста.
Найбільш поширене рішення при підсиленні залізобетонних конструкцій із застосуванням вуглеволокна - розташування елемента зовнішнього армування з найбільш розтягнутого волокна в пролітної зоні зігнутих конструкцій, хоча є успішний досвід посилення стиснутої зони. У зоні дії прогонових моментів можуть встановлюватися як стрічки, так і полотна. Останнім часом має місце тенденція більш широкого поширення полотен. Це пов'язано з їх більш високими механічними характеристиками і простотою монтажу.
Важливою сферою застосування елементів зовнішнього армування є посилення приопорних ділянок в зоні дії поперечних сил. У цих зонах, встановлюють полотна з углехолста уздовж лінії головних напруг, що розтягують. Углехолсти можна наклеювати в кілька шарів і формувати будь-які перетину, необхідні за розрахунком.
Застосування елементів зовнішнього армування для посилення стислих, внецентренно- стиснутих залізобетонних елементів типу колон, пілонів, простінків проводиться двома способами. По-перше, для посилення коротких елементів ефективно пристрій бандажів з углехолста, що створюють «ефект обойми» за типом непрямого армування. По-друге, установка углехолста уздовж стисненого елемента є додатковою робочою арматурою.
Перспективною сферою застосування елементів зовнішнього армування з вуглеволокна є попередньо напружені елементи. Вперше попередньо-напружені вуглецеві стрічки були застосовані при посиленні автомобільного залізобетонного мосту на півдні Німеччини в 1982р. Попереднє напруження елементів зовнішнього армування значно підвищує його ефективність і сфери його застосування. Натяг проводиться гідродомкратами з використанням спеціальних захоплень і анкерних пристроїв. При натягу елементів зовнішнього армування з вуглеволокна з його подальшим закріпленні на конструкції досягається не тільки підвищення несучої здатності, але так само досягається підвищення жорсткості і тріщиностійкості, що підсилюється.

ПОСИЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ.
1.Усіленіе розтягнутих конструкцій.Усіленіе розтягнутих сталевих конструкцій елементами зовнішнього армування з вуглеволокна доцільно проводити симетрично відносно центра ваги перерізу. При цьому застосовується вуглеволокно з модулем пружності дорівнює або мінімально відрізняється від модуля пружності матеріалу підсилюється сталевого елемента і максимально високої міцності (наприклад, Е = 20000-230000 МПа, R = 480000 МПа).
Грунтуючись на сучасній лінійці матеріалів з вуглеволокна, можливий досить точний підбір матеріалу для отримання найбільшої ефективності посилення.
Установка елементів зовнішнього армування відбувається в наступному порядку:
- очищення поверхні від забруднень (можлива піскоструминна обробка),
- нанесення адгезійного шару - монтажного епоксидного клею,
- монтаж елементів зовнішнього армування (полотна або стрічки),
- захисна або вогнезахисна фарбування.
2.Усіленіе позацентрово стиснутих конструкцій.
Посилення позацентрово стиснутих сталевих елементів проводиться шляхом установки елементів зовнішнього армування з вуглеволокна симетрично відносно центра ваги перерізу. Можливо несиметричне розташування елементів зовнішнього армування, наприклад, при відновлення перетину при ремонті корозійних пошкоджень.
Для посилення позацентрово стиснутих сталевих елементів доцільно застосовувати елементи зовнішнього армування з вуглеволокна з максимально високим модулем пружності (до 640000 МПа).
3. Підвищення стійкості пластинок.
Підвищення стійкості сталевих пластинок, наприклад високих стінок балок з площини вигину в зоні дії поперечної сили проводиться шляхом наклейки елементів зовнішнього армування (полотен) симетрично відносно центра ваги перерізу.

ПОСИЛЕННЯ дерев'яних КОНСТРУКЦІЙ.
Посилення дерев'яних конструкцій проводиться шляхом установки елементів зовнішнього армування з вуглеволокна. При цьому застосовується вуглеволокно з модулем пружності не менше 300000 МПа.
Установка елементів зовнішнього армування проводиться двома основними способами:
- шляхом приклеювання до поверхні,
- шляхом вклейки на монтажний клей в попередньо підготовлені пропили.
Другий спосіб застосовується у разі, якщо необхідно зберегти первинний вигляд балок і зробити непомітним саме посилення. Пропили переважно робити вертикальними для мінімального порушення цілісності перетину.
Найбільш широко використовують елементи зовнішнього армування з вуглеволокна при посиленні дерев'яних балок, як суцільний, так і клеєних в зоні дії прогонових моментів.
Елементи підсилення у вигляді углехолстов встановлюють на ділянки, де діють головні напруження розтягу і є небезпека розколювання вздовж волокон. Ефективно підвищення жорсткості гнучких фанерних стіною шляхом приклеювання углехолста в зоні дії поперечної сили.
До основних переваг елементів зовнішнього армування з вуглеволокна відносять простоту і швидкість їх монтажу і непомітність на конструкції.

ПОСИЛЕННЯ КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ.
Основна сфера застосування елементів зовнішнього армування з вуглеволокна при посиленні кам'яних конструкцій-внецентенно-стиснуті елементи, тобто стовпи, пілони і простінки. При посиленні цих елементів фахівці стикаються з проблемою включення в роботу сталевих обойм, що вмонтовуються на конструкцію, відповідно до традиційної концепцією посилення. Для забезпечення спільної роботи сталевої обойми і підсилюється стовпа, як правило, намагаються створити в обоймі початкові зусилля шляхом нагрівання хомутів і застосування розширюються розчинів. Технічно це можливо, але досить трудомістким і нетехнологично.
Обойми з вуглеволокна (углех) є ефективною альтернативою сталевим обойм, оскільки їх включення в роботу підсилюється забезпечується просто під час монтажу полотна на посилений елемент через клейовий шар.
Натурні випробування цегляних стовпів, проведені в лабораторії кам'яних конструкцій ЦНІЇСЬК, показали 1,5-2,0 кратне збільшення несучої здатності цегляних стовпів, підсилених бандажами з углех.
Застосування елементів зовнішнього армування з вуглеволокна дозволяє в широких межах регулювати зусилля в кам'яній конструкції, мінімально порушуючи її цілісність. Це в повній мірі стосується конструкцій реконструйованих і будівель, що реставруються.
Окреме питання-це посилення кам'яних стін, пошкоджених в результаті осідань фундаментів або мають отвори в вигляді технологічних, дверних, віконних прорізів.
Традиційним рішенням при посиленні подібних елементів є установка сталевих скоб, сталевих профілів через анкерного кріплення на стіні в окремих точках з подальшою зачеканенням розширюються розчинами. Застосування елементів зовнішнього армування з вуглеволокна для посилення перерахованих конструкцій дозволяє уникнути установки точкових анкерів, залучити більший обсяг матеріалу в роботу окремого елемента, реалізувати наявні резерви конструкції, при це дбайливо поставитися у неушкодженим ділянкам.