Терасна дошка Тік Натуральний, 95х19 мм

Світла заболонь стовбура тика буває шириною від двох до трьох сантиметрів. Ядерна деревина від жовтого до темно-коричневого кольору, іноді з темними оливково-коричневими або чорними смугами.

Детальніше

BW038

Новий

4 800,00 грн 2

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Селекція Натур
Матеріал Тік
Покриття Шліфований
Фаска 2-х стороння
Конструкція Масив
Товщина (мм) 19
Ширина (мм) 95
Система кріплення Кліпса
Країна виробник Індонезія

Тик терасна дошка як правило з обох сторін гладка, так як тик має щільність нижче вітчизняного дуба і вище сосни, якщо наносити профілювання, або до великого вельвет, то така профілювання дуже швидко прийде в непридатність.

Термообработанная тик терасна дошка, як правило Костеріканскій тик привезений з Італії, вітчизняні продавці називають італійським тиком - деревина висушена практично до стану вуглинки, близько 2%, і має більш темний колір. Така обробка приховує наявні дефекти деревини, такі як заболонь, червоточини і тд ... і набуває крохкость. У нас такого матеріалу немає, ми пропонуємо тільки тик хорошої якості нічим не оброблений.

Терасна дошка з тика укладається на лаги, ми використовуємо надійний прихований залізний кріплення щоб прикріпити дошку до лагу, лага кріпиться до основи за допомогою анкерів. Ми можемо виконати монтаж під ключ або проконсультувати Ваших будівельників і пояснити всі нюанси укладання.

Загальна схема монтажу виглядає так:

Установка лаг:

  • Монтаж лаг проводиться на підставу, яке буде забезпечувати стік води, тобто мати ухил або дренажну систему. Лаги необхідно укладати в напрямку ухилу, для забезпечення безперешкодного стоку води. Товщина лаги повинна бути не менше 40 х 50 мм.
  • Лаги кріпляться до основи за допомогою дюбелів і саморізів. Лага в місці вкручування саморіза попередньо засверливают. Діаметр отвору повинен бути дорівнює діаметру шурупа без урахування гвинтової нарізки. Рекомендується використання шурупів з антикорозійним покриттям.
  • Відстань між лагами не повинно перевищувати 500 мм, при цьому краї стикуються дощок повинні лягати на лагу рівномірно. У разі необхідності в місцях стиків встановлюються додаткові лаги.

Закріплення дошки на лагах:

  • З тильного боку дошки прикріплюються заставні пластини за допомогою саморізів з кроком не більше 700 мм по довжині дошки з двох сторін (дошка в місці вкручування саморіза попередньо засверливают).
  • З одного боку дошки заставні пластини заводяться під уже закріплену дошку і не прикручуються саморізами до лагу і служать для запобігання прокручування дошки. Фіксують дошку на лагах за допомогою закладних пластин які розташовані на другій стороні дошки, зберігаючи зазор між дошками. Зазор становить 3 мм.

Відгуки про Відгуки про "Терасна дошка Тік Натуральний, 95х19 мм" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: